Зарежда се...

Бивш нападател на Левски ще играе в Сърбия – Футбол свят – Други

Бивш нападател на Левски ще играе в Сърбия – Футбол свят – Други

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Бившият нападател на Левски Найджъл Робърта подписа със сръбския Спартак Суботица. Договорът на 26-годишният нидерландец е за 2.5 години. 

Той пристига със свободен трансфер от кипърския АЕЛ Лимасол, където игра през есента. Нападателят вкара 1 гол в 11 мача за вече бившия си тим. 

Робърта игра в Левски между 2019 и 2021 г. Нидерландецът вкара 20 гола и даде 8 асистенции в 45 мача със синята фланелка, след което защитава цветовете на американския ДС Юнайтед и Итихад Калба в ОАЕ. 

Спартак Суботица заема 13-о място в сръбското първенство от 16 тима. 

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com