Зарежда се...

Катето Евро с признание: Моят Сашко Кадиев малко идиот си пада!

Катето Евро с признание: Моят Сашко Кадиев малко идиот си пада!

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Разговорът започна с това, че Марта обяви, че „каката“ Ваня Щарева е най-нормална от всичките. Трите после се заеха да коментират сина на Катето Евро, тъй като покрай майка му познават Сашо Кадиев от малък.

„Това дете не можеше да не стане това, което е“, категорична е Марта Вачкова. После се обединиха, че Сашко е малко странен, при което Катето Евро призна за сина си:

„Детето ми малко идиот си пада, вярно е“.

Другите се обединиха, че това е вярно за Сашо Кадиев.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com