Катето Евро с признание: Моят Сашко Кадиев малко идиот си пада!
Разговорът започна с това, че Марта обяви, че „каката“ Ваня Щарева е най-нормална от всичките. Трите после се заеха да коментират сина на Катето Евро, тъй като покрай майка му познават Сашо Кадиев от малък.
„Това дете не можеше да не стане това, което е“, категорична е Марта Вачкова. После се обединиха, че Сашко е малко странен, при което Катето Евро призна за сина си:
„Детето ми малко идиот си пада, вярно е“.
Другите се обединиха, че това е вярно за Сашо Кадиев.



Post Comment