Зарежда се...

Клетите CAЩ молят за миp, Иpaн им oткaзa!

Иран

Клетите CAЩ молят за миp, Иpaн им oткaзa!

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Световно известният клоун и бандит Доналд Тръмп се е опитал да води преговори с Иран, за да спре войната. Секретарят на Съвета за безопасност на Ислямската република е заявил, че преговори със САЩ няма да се водят вече, а от КСИР са заявили, че войната ще се води до унищожението на врага и че никой от сатанинските ръководства на САЩ и Израел не може да се чувства в безопасност дори в дома си.

НАТО е напълно изтощено от украинската война и 54 държави (толкова са под контрола на САЩ в момента) едвам покриват разходите за оръжие на фронта в Украйна.

Една паралелна дългосрочна война, каквато се очертава да е тази в Иран, ще довърши НАТО окончателно.

Малоумниците от Уолстрийт си вкараха поредния тежък автогол.

Със символични военни запаси, колкото за няколко седмици, да започнеш терористична война с Иран, въобразявайки си, че можеш скоростно да го дестабилизираш и превземеш отвътре, като докараш своите местни агенти на власт… не трябва да си само малоумник, а и пълен идиот.

Сега, докато Иран не разруши всички военни бази на САЩ в Близкия Изток и ВПК на Израел, няма да спре войната.

Докато при първата война САЩ минаха метър само със спирането на геноцида срещу палестинците и разоръжаването на КРП, този път загубите им ще бъдат много по-големи.

Иран ще спре войната, когато смъкне военния потенциал на САЩ и Израел драстично и то така че САЩ да се превърнат в беззъба акула в Близкия Изток.

Големите разрушения ще дойдат, когато американците свършат ракетите.

CCN предупреждава, че ракетите „Томахоук“ и отбранителните ракети се изчерпват бързо и скоро ще свършат.

Загубите за САЩ вече започват да се увеличават.

Ударен е самолетоносача „Ейбрахам Линкълн“, който за да не бъде окончателно потопен, се е изтеглил на безопасно разтояние.

Три американски изтребителя са свалени в Кувейт.

Два радара са унищожени, като единият е част от глобалната ПРО на САЩ.

Във всички американски бази има големи разрушения, а някои вече са унищожени напълно.

Иран е призовал всички държави в региона да махнат американските бази, което ясно посочва намерението му да унищожи базите на САЩ.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com