Зарежда се...

Над 500 домакинства в столицата останаха без отопление заради две сериозни аварии в „Топлофикация“ София – България

Над 500 домакинства в столицата останаха без отопление заради две сериозни аварии в „Топлофикация“ София – България

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Над 500 домакинства в столицата останаха без отопление заради две сериозни аварии в „Топлофикация“ София, съобщават от дружеството.

Първият инцидент е регистриран на 4 януари около обяд в квартал „Гео Милев“. Засегнати са жителите на улица „Николай Коперник“ № 21, 22, 23-25, 28-30, 32-34, 36-38, 40, улица „Хубавка“ № 2, 15, както и живеещите в блок № 253 на улица „Постоянство“.

Втора авария е възникнала на 6 януари в столичния квартал „Младост“ 1, която засяга блок 50А. От „Топлофикация“ София информират, че възстановяването на топлоподаването се очаква тази вечер около 22:00 часа.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com