Първи звезден развод за 2025-а: Джесика Алба е свободна след 17 години брак
Световните медии имат две звездни теми в началото на януари. Ужасните пожари, които бушуват в най-престижния район на Лос Анджелис, и разводът на 43-годишната красавица Джесика Алба и нейния 45-годишен съпруг – продуцентът Кеш Уорън.
Двойката се запознава през 2004 г. на прожекцията на „Фантастичната четворка“, където Джесика играе Сю Сторм, а Кеш работи като асистент-режисьор. Ожениха се през май 2008 г. в Бевърли Хилс на малка частна церемония. Имат три деца: 16-годишната Онър Мари, 13-годишната Хейвън Гарнър и 7-годишният Хейс.
През последните месеци фенове на актрисата и журналисти забелязаха признаци за възможна криза в отношенията. Алба се появи на публични събития без годежния си пръстен няколко пъти, което предизвика вълна от слухове. Тя посети сама и партито на наградите „Златен глобус“ в Лос Анджелис и беше снимана без пръстен по време на скорошно пътуване до Рим.
Въпреки тези слухове, семейството прекара заедно Деня на благодарността в Пуерто Валярта, Мексико, и отпразнува Коледа.
През юни 2024 г. Джесика говори откровено за трудностите в брака си, отбелязвайки, че поддържането на романтика в една връзка става все по-трудно с годините. Тя призна, че връзката ѝ с Кеш често приличала на „съквартирантско приятелство“, а не на пълноценен брак.
Въпреки че двойката се опита да преодолее възникналите различия и трудности, те все пак решиха да се разделят.
Аз пък забелязах нещо друго – в профила на актрисата започнаха да се появяват доста на брой селфита – от фитнеса, пътуване, парти с приятелки. Сигурен знак, че в партньорството има проблем.
Според вътрешни източници в раздялата им няма скандали или враждебност: съпрузите възнамеряват да поддържат приятелски отношения в името на съвместното отглеждане на децата си.
Материалът Първи звезден развод за 2025-а: Джесика Алба е свободна след 17 години брак е публикуван за пръв път на Животът е любов.



Post Comment