Скандалът с Кирил Петков показва тоталната невменяемост на тези хора
Скандалът с Кирил Петков е потресаващ.
Той показва тоталната невменяемост на тези хора и обяснява поведението на управляващите в София. Те, също като него, не знаят къде се намират вече повече от една година.
Събирали са се и са се избирали по критерий за неадекватност. Израснали са най-неадекватните. Истината е, че в ПП има адекватни хора, но те не са от близкото обкръжение на Петков. Може би именно поради тази причина.
В политиката, при такава тотална излагация, се подхожда принципно, но за техните принципи – след няколко реда.
Друг скандал бе потиснат от този, а именно доклад на служител в администрацията за работата в Столичната община на текущото управление със скандални данни, който колегите ми от ГЕРБ направиха публичен днес (линкове в коментарите). Явно кметът не е видял този доклад на бюрото си близо година, а днес е назначил проверка след оповестяването му. Толкова за тези хора. Ако не успеят да заметат нещо под килима, се прави проверка на проверката, за да се отклони вниманието от важния въпрос: „Кой носи отговорност в Столичната община?“. Има ли пилот в самолета, или има няколко центъра на власт, които се борят помежду си?
Колкото до принципите на ПП-ДБ-СС отпреди малко – те са като на комика Граучо Маркс: „Това са моите принципи. Ако не ви харесват, имам и други“.
София може повече.



Post Comment