Зарежда се...

Борисов изтрещя: ГЕРБ гради алтернативно правителство

Бойко Борисов

Борисов изтрещя: ГЕРБ гради алтернативно правителство

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Той отправи и критики към настоящото управление

ГЕРБ в момента гради алтернативно правителство, за да могат хората да имат избор. Това заяви лидерът на партията Бойко Борисов в Кюстендил.

Той коментира и управлението, като посочи, че толерират правителството от месец и половина. „В сегашното правителство има хора, които са били министри и премиери, а те излизат все едно сега са се родили. Сега те дават с 2 млрд. повече на същите фирми, които наричат олигарси“, каза Борисов.

рът на ГЕРБ припомни, че докато партията му е управлявала, не е срещала подкрепа от президентската институция за консервативните бюджети. „Фразите бяха: „По-високи пенсии“; „По-високи заплати“; „Повече““, отбеляза той.

Борисов коментира и темата за еврозоната, като заяви, че ГЕРБ са били принудени да правят компромиси, за да бъде приета страната. Лидерът на ГЕРБ и преди е подчертавал, че партията работи от години за влизането на България в еврозоната.

„Всички искаха да изкарат, че влизането в еврозоната е повишило цените, умишлено всички извън ГЕРБ имаха интерес да се намираме в безвремие“, заяви още той. През декември миналата година Борисов посочи, че основният приоритет за него остава приемането на единната европейска валута.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com