Зарежда се...

Делян Добрев подаде оставка като народен представител

Делян Добрев подаде оставка като народен представител

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Решението идва дни след като депутатът обяви, че се оттегля от активната политика

Депутатът от ГЕРБ Делян Добрев е подал заявление за прекратяване на правомощията му в 52-то Народно събрание. Това съобщиха от пресцентъра на парламента.

Молбата му е входирана официално в деловодството на Народното събрание. Решението идва само два дни, след като Добрев обяви, че се оттегля от активната политика след близо 20 години в партията.

Тогава лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов уточни, че не става дума за окончателна раздяла, а за „една крачка назад“.

Делян Добрев е дългогодишен народен представител и бивш министър на икономиката, енергетиката и туризма в първия кабинет на Борисов. През годините той се утвърди като една от ключовите фигури в парламентарната група на ГЕРБ.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com