Едното от загиналите на „Тракия“ деца е внук на бивш шеф в Левски: „Сбогом, малки ангели“, написаха от тима
Оказа се, че едно от починалите деца в адската катастрофа на магистрала „Тракия“ е внук на бивш шеф в Левски. Това стана ясно от публикация на „синия“ клуб във връзка с ужасния инцидент. При него загинаха двама таланти от школата на Славия и един от родителите, които ги придружавали за предстоящо участие на турнир в Албена.
„ПФК „Левски“ изказва своите най-искрени съболезнования на близките на загиналите млади футболисти на „Славия“ при тежката катастрофа днес. Едното дете е внук на доскорошния член на УС на клуба Борислав Георгиев.
Пожелаваме кураж и възстановяване на останалите участници в катастрофата, които се борят за живота си.
Няма как дори да си представим колко е тежко на близките на тези чисти души, които загубиха живота си толкова рано.
Сбогом, малки ангели“, написаха от Левски.
https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Flevskiofficial%2Fposts%2Fpfbid02uxtQKm3Zi5pzZ2SuUNcHnfWDryYhdEgEn2d2coLdperq656yA8iRPYUnF9jF2hCWl&show_text=true&width=500



Post Comment