Зарежда се...

Играчите на Левски отпътуваха за Турция – БГ Футбол – efbet Лига

Играчите на Левски отпътуваха за Турция – БГ Футбол – efbet Лига

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Футболистите на Левски отпътуваха за първия си лагер за 2025 година. Първата част от подготовката на отбора ще премине в Турция.

Играчите на Левски пристигнаха на Летище София в късния следобед и се качиха на чартъра, с който ще пътуват още тимовете на Славия и Локомотив София.

На аерогарата пристигна и треньорският щаб на „сините“, който беше в отделен микробус. Новият треньор Хулио Веласкес беше придружен от целия си щаб.

подкрепя българския спорт

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com