Зарежда се...

ИЗВЪНРЕДНО! Шишков погна производителя на мантинели!

ИЗВЪНРЕДНО! Шишков погна производителя на мантинели!

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Шишков погна производителя на мантинели!

Не е тайна за никой запознат с начина на работа на хунтата, която ни управляваше до скоро на Борисов и Пеевски и че един от печелившите им бизнеси е този с мантинелите. В Аларманюз скоро ще изкараме имената на монополистите и свързаността на лицата, но сега виждаме, че министър Шишков е тръгнал да разплита кошницата започвайки проверки на качеството на мантинелите.

 

Дали се подменят навременно също се проверява. Шишков заяви, че бетонните мантинели са добри за тирове, но опасни за автомобили.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com