ИЗВЪНРЕДНО! Шишков погна производителя на мантинели!
Шишков погна производителя на мантинели!
Не е тайна за никой запознат с начина на работа на хунтата, която ни управляваше до скоро на Борисов и Пеевски и че един от печелившите им бизнеси е този с мантинелите. В Аларманюз скоро ще изкараме имената на монополистите и свързаността на лицата, но сега виждаме, че министър Шишков е тръгнал да разплита кошницата започвайки проверки на качеството на мантинелите.
Дали се подменят навременно също се проверява. Шишков заяви, че бетонните мантинели са добри за тирове, но опасни за автомобили.



Post Comment