Зарежда се...

Лия Каратанчева е на четвъртфинал на турнир в САЩ – Тенис – Жени

Лия Каратанчева е на четвъртфинал на турнир в САЩ – Тенис – Жени

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Лия Каратанчева се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира на клей в Нейпълс (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.

Поставената под №8 българка победи във втория кръг с 6:1, 7:5 представителката на домакините Рейчъл Гейлис. Срещата продължи час и 44 минути.

Каратанчева спечели пет поредни гейма от 1:1 до 6:1 в първия сет. Във втората част Лия пропусна на два пъти преднина от пробив, но направи още един за 6:5. След това българката затвори мача в своя полза на собствен сервис.

За място на полуфиналите Каратанчева ще играе срещу Джесика Пиери (Италия).

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com