Зарежда се...

Николай Желязков: Имаше паника след загубения трети гейм, Пирин ни затрудни – Волейбол – БГ Волейбол

Николай Желязков: Имаше паника след загубения трети гейм, Пирин ни затрудни – Волейбол – БГ Волейбол

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Треньорът на волейболния Левски – Николай Желязков, призна, че победата  над Пирин Разлог е била доста трудна. „Сините“ спечелиха с 3:1 в първия 1/4-финал от турнира за Купата на България в Бургас.

 

„Получи се много труден мач. Видяхте, че след лесно спечеления втори гейм просто чакахме да довършим срещата. А в такива срещи, които са нокаут, винаги става много сложно след загубен трети гейм. Видяхте, в четвъртия имаше паника да не загубим и да стигнем до пети гейм. На всеки му минават такива мисли и се радвам, че имахме търпение в края да спечелим, защото Пирин игра наистина добре.

 

Трябва да отдадем заслуженото и на съперника – сервираха с малко грешки, тактически добре бяха, блокираха добре, защитиха много топки. . Притеснен съм малко за състоянието на Слави Гоцев, не знам какво е положението, но се надявам да не е нещо сериозно“, коментира Желязков след срещата.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com