Зарежда се...

Партньорството между Мъри и Дрейпър стартира с успех в Ийстбърн

Партньорството между Мъри и Дрейпър стартира с успех в Ийстбърн

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Партньорството между Мъри и Дрейпър стартира с успех в Ийстбърн

Gulliver/GettyImages

Партньорството между Мъри и Дрейпър стартира с успех в Ийстбърн


Джак Дрейпър се завърна на корта, след като лекуваше доскоро контузия, с победа на старта в Ийстбърн.

Той надви „щастливия губещ“ от САЩ Маркос Гирон с 6-4, 7-6 (5) за близо час и половина игра.

Мачът ще се запомни най-вече с това, че бе първият, в който Дрейпър играе заедно с двукратния шампион от Уимбълдън Анди Мъри в щаба си. Следващият му съперник в Ийстборн е неговият сънародник – Джак Пинингтън Джоунс, който играе с „уайлд кард“. Водач в схемата е финалистът от Хале Тейлър Фриц, а трети поставен – шампионът от Куинс Франсиско Серундоло от Аржентина.

„Все още не съм го наричал „сър“. Това няма да се случи. Анди е честно казано едно от най-големите ми вдъхновения…“, заяви Дрейпър след двубоя и направи и любопитно сравнение с характерния стил на Мъри:

„Днешното ми представяне беше малко като това, което правеше преди, печелеше грозно“.

Мъри спечели Откритото първенство на Великобритания през 2013-а и 2016-а година. Тазгодишното издание ще се проведе в периода 29 юни – 12 юли. 


Google
Добави ни в предпочитани източници в Google




Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com