Потрес! Жълтопаветния планктон протестира с УКРАИНСКИ и ЕВРОПЕЙСКИ знамена срещу Радев
Жълтопаветния планктон протестира с УКРАИНСКИ и ЕВРОПЕЙСКИ знамена срещу Радев. Тук-там ще има и по някое българско. От какъв на какъв пък с украински знамена? Но какво ли да очаквам някаква логика и разум от тези, няма да има.
Ся, аз Радев може и да не одобрявам някои неща, които прави правителството и силно не одобрявам Вънкашното и няколко негови депутата и съветника, но като цяло смятам, че в тази ситуация е по-добре да е това правителство, отколкото на ДБ и ПП. Или на ГЕРБ и СДС. Представете си Генерал Гном – премиер. Или Мартин Димитров. Или Марата Капон. Или Хаджигенов, който е готов немедлено да се пожертва за премиер, министър или барем депутат.
Така да се каже, критикувам Радев като любимо дете, което ме е разочаровало, но все още не съм зачеркнала и смятам, че може пък нещо и да излезе. Докато жълтопаветниците са тотал щета. Там отношението ми е като на Райд към домашни хлебарки. Дори не мога да ги съжаля или да се опитам да ги разбера.
А когато Глишев, Минджев, Капон и още всякаква сволоч протестират срещу Радев, това само ще ме накара леко да спра с критиките срещу него. Защото може и да не е цвете, ама ония са отровни змии.
Елена Гунчева-Гривова



Post Comment