Зарежда се...

Румънските граждани ще пътуват без визи до САЩ – Свят

Румънските граждани ще пътуват без визи до САЩ – Свят

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Официално – румънските граждани ще пътуват без визи до Съединените щати, съобщават местните медии. 

На 10 януари във Вашингтон ще се проведе среща по тази тема между американския секретар по вътрешната сигурност Алехандро Майоркас и румънския посланик в Съединените щати Андрей Мурару. 

На въпросната среща ще бъде обсъдена точната дата, от която румънците вече няма да се нуждаят от визи за САЩ.

В края на ноември миналата година Вашингтон потвърди, че Румъния е изпълнила критерия за нивото на отказ на визи от 2,61%. 

От този момент Букурещ вече изпълнява условията, за да стане част от програмата за безвизово пътуване.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com