Зарежда се...

Шокиращо разкритие: Ето защо Кандев напусна МВР! Трябват му 148 577 лева за къща до Петьо Еврото

Кандев

Шокиращо разкритие: Ето защо Кандев напусна МВР! Трябват му 148 577 лева за къща до Петьо Еврото

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Георги Кандев е напуснал МВР, за да си намери работа в частния сектор, за да може да си плати ипотеката. Това разказа в интерво за предаването Дневен Ред Иван Демерджиев.

Наша проверка в Имотния регистър установи, че Кандев и съпругата му изплащат ипотека за къща в селището Делта Хил в с. Кладница, придобита на груб строеж.

Корекция: Първоначално написахме, че сделката е от 2014 г., което е грешно. Къщата с РЗП 136,9 кв.м. заедно с парцел от 407 кв.м. са купени още 2010 г. за 35 000 евро, както сочи имотната справка.

Вилното селище в полите на Витоша е известно с магистратските имоти на знакови фигури като Петьо Еврото и Борислав Сарафов.

В последната налична декларация на Кандев от 2023 г. като шеф на ОДМВР – Благоевград е вписан ипотечен кредит на стойност 148 577 лева.

С една добра заплата на главен секретар едва ли би било проблем за Кандев да си доизплати ипотеката, но да е жив и здрав и дано просперира в частния бизнес. И да наглежда все пак там съседите си корупционери.

Източник: Bird.bg

иев

Eбаси…Поредният борец срещу Mafijata се оказа….ортак с нея, грешка, съсед. Разгромен от правоверно издание. Шерифът от „Делта Хил“…..Ми и Рамбовците са хора, трябва им родна стряха..

Паднаха борци безчет
за народа наш любим,
майко, дай ни мъжка сила
пътя им да продължим

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com