Шокиращо разкритие: Ето защо Кандев напусна МВР! Трябват му 148 577 лева за къща до Петьо Еврото
Георги Кандев е напуснал МВР, за да си намери работа в частния сектор, за да може да си плати ипотеката. Това разказа в интерво за предаването Дневен Ред Иван Демерджиев.
Наша проверка в Имотния регистър установи, че Кандев и съпругата му изплащат ипотека за къща в селището Делта Хил в с. Кладница, придобита на груб строеж.
Корекция: Първоначално написахме, че сделката е от 2014 г., което е грешно. Къщата с РЗП 136,9 кв.м. заедно с парцел от 407 кв.м. са купени още 2010 г. за 35 000 евро, както сочи имотната справка.
Вилното селище в полите на Витоша е известно с магистратските имоти на знакови фигури като Петьо Еврото и Борислав Сарафов.
В последната налична декларация на Кандев от 2023 г. като шеф на ОДМВР – Благоевград е вписан ипотечен кредит на стойност 148 577 лева.
С една добра заплата на главен секретар едва ли би било проблем за Кандев да си доизплати ипотеката, но да е жив и здрав и дано просперира в частния бизнес. И да наглежда все пак там съседите си корупционери.
Източник: Bird.bg
иев
Eбаси…Поредният борец срещу Mafijata се оказа….ортак с нея, грешка, съсед. Разгромен от правоверно издание. Шерифът от „Делта Хил“…..Ми и Рамбовците са хора, трябва им родна стряха..
Паднаха борци безчет
за народа наш любим,
майко, дай ни мъжка сила
пътя им да продължим



Post Comment