Вещицата Урсула Фон дер Лайен в нов скандал. До кога ще я търпим!?
Урсула Фон дер Лайен в нов скандал. До кога ще я търпим!?
Урсула Фон дер Лайен с нов скандал за задкулисен чат, в който участват Стармър, Мерц, Макрон и Зеленски. Те са имали чат през цялата година преди Тръмп да бъде избран за президент на САЩ, в който са обсъждали действия спрямо негови изказвания. За този чат алармираха журналисти, които са поискали съдържанието на чата, но им е било отказано от ЕК. Сега със случая се е заел европейския омбудсман. Припомняме, че Фон дер Лайен по същия начин се скри при скандала с чат около Пфайзер ваксините, където кражбите са огромни. Тук идва въпроса до кога ще търпим тази клика от ЕК, която не е избрана от никого и е време да бъдат махнати, за да заживеем в по-малко престъпен свят!



Post Comment