Зарежда се...

Факт-чекърите са уволнени. Не е достатъчно. Тези мръсници трябва да бъдат съдени за гьобелсовите похвати в цензурата

https://factcheck.bg/

Факт-чекърите са уволнени. Не е достатъчно. Тези мръсници трябва да бъдат съдени за гьобелсовите похвати в цензурата

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Кристиян Шкварек:

ГРАМАДНИ ПРОМЕНИ

Преди малко Марк Зукърбърг пусна своеобразна бомба във Фейсбук. Във видео обръщение обяви колосален обрат в политиката на платформата, както и няколко потресаващи признания:

1. Премахват се „Факт-чекърите“, на които се плащаше да борят „дезинформацията“, като Зукърбърг директно ги обвини в политически пристрастия.

2. Изрично посочи темите с миграцията и „ДЖЕНДЪРА“ 🤭 (цитирам буквално), като такива, които са били неправомерно цензурирани по политически причини. Това ще престане.

3. Спира се поголовното триене на публикации от Алгоритъма. Ще става само след персонални доклади и проверка.

4. Обвини мейнстрийм медиите (т.н. „Legacy media“) в политически пристрастия и опит за налагане на цензура през последните години. Както и началото на нова ера, в която политиката и свободата на словото щели да се завърнат в социалните мрежи. Лично той щял да работи с Доналд Тръмп по тази насока.

5. Премества цялата модерация на съдържанието от Калифорния в Тексас, за да спре бясната, левундерска цензура. 😂 Пак не се шегувам, чуйте цялото видео в коментарите.

Това е признание за ВСИЧКО, което консерваторите казваме от години. Всичко. „Борбата с дезинформацията“ на платени факт-чекъри беше просто цензура от ляво. Признато от самия Зукърбърг. Неудобните за либералите теми се цензурираха. Всичко, за което тръбяхме беше признато в прав текст от самия създател на платформата.

Богомил Бонев:

Факт-чекърите са уволнени. Не е достатъчно. Тези мръсници трябва да бъдат съдени за гьобелсовите похвати в цензурата. Пъпчасали мърльовци си позволяваха да блокират и трият постове и акаунти на хора, на които не заслужават да са и слуги.

Веселина Томова: Айде, българските МРЪСНИЦИ факт-чекъри, които ликвидираха първия ми 8 годишен профил и го заличиха без никакви обяснения, и които разкатаваха и трите ми останали профили, създадени три, заради мръснишката им ЦЕНЗУРА, да вървят на майната си! Подлоги, лъжци, манипулатори, имената им ги знаете, те са известни, че „журналисти“ даже се пишат.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com