И най-пещерняшката чалга, тип „Радка Пиратка“, „Тигре, Тигре“, „Доко Доко“ са за предпочитане и стоят по-високо в йерархията на изкуството в сравнение с „Imagine“ на Джон Ленън
Аз може и да не съм прав…..но мисля, че и най-пещерняшката и кроманьонска чалга, тип „Радка Пиратка“, „Тигре, Тигре“, „Доко Доко“ и „Я елате пиленца при батко“ са за предпочитане и стоят по-високо в йерархията на изкуството в сравнение с „Imagine“ на Джон Ленън.
Най-първичните и нечленоразделни физиологични и телесни импулси в музикална форма са за предпочитане пред може би най-гнусната глобалистка и мизнатропска музикална антиутопия, каквато е „Imagine“. Убеден съм, че на педофилските партита на Джордж Сорос, Бил Гейтс и Клаус Швааб си я пускат като химн тая песен, докато 10 годишни момченца им седят в скутовете и си инжектират кръв от пеленачета.
Има някаква вселенска справедливост в това, че луда и шизоидна жена го обсеби Ленън, разби му брака, после му разби групаата и всичко останало.



Post Comment