Зарежда се...

Кметът на Петрич уважи старта на подготовката на Беласица – БГ Футбол – Втора лига

Кметът на Петрич уважи старта на подготовката на Беласица – БГ Футбол – Втора лига

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

С традиционен водосвет, отслужен от отец Ангел, започна зимната подготовка на Беласица. На първата тренировка на тима за годината присъстваха кметът на община Петрич Димитър Бръчков, заместник-кметът по дигитализация Кирил Танушев, зам.-председателят на ОбС-Петрич Никола Попов, спортният директор Герасим Заков и привърженици на отбора.

Кметът поздрави футболистите за изминалата година и постигнатите резултати, като им пожела успешна нова година и да продължават да израстват. Той уточни също, че и тази година ще се акцентира върху подобряването на Детско-юношеската школа.

От своя страна, спортният директор Герасим Заков обясни, че отборът е добър, с едно силно ядро от местни футболисти и малко, но качествени чужденци.

 

По време на паузата Беласица се раздели с камерунския нападател Куфре Ета, който премина в ЦСКА 1948.  

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com