Зарежда се...

Невзоров: Не се чувствам виновен, в Баба Алино всичко е законно

Олег Невзоров Олена

Невзоров: Не се чувствам виновен, в Баба Алино всичко е законно

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Не се чувствам виновен и се надявам истината да възтържествува, надявам се на справедливост от страна на правоохранителните органи. Това каза собственикът на корпорация КУБ Олег Невзоров, след като беше разпитан в полицията във Варна.

Той подчерта, че строителството в Баба Алино е според него е законно. Той отрече твърдението, че е ползвал политическа протекция.

Украинският бизнесмен каза, че ще даде повече подробности на пресконференция, когато приключи проверката.

Той е бил установен от служители на МВР веднага след влизането си в България на 16 юни 2026 г., като за това незабавно е била уведомена Варненската окръжна прокуратура.

Невзоров бе на разпит от органите на прокуратурата. До предаването му на прокуратурата той е бил под постоянно наблюдение от страна на МВР.

Невзорово обясни пред медиите, че не е бягал и че срещу него се изсипва „кал“.

„Имаме всички преписи с институциите. Не се страхувам, че ще ме арестуват, аз не съм правил нищо не законно. Нямам съдимост в Украйна, дори нямам призовка“, заяви Невзоров.

Той обясни, че в Украйна има хора, които воюват, и такива, които работят.

„Бизнесите не са затворени, въпреки че ситуацията в Украйна е сериозна. Варна е за мен като роден град и аз видях потенциал тук“, каза той.

Невзоров не се страхува от покушение срещу себе си и добави, че на всички собственици в комплекса в местността „Баба Алино“ ще се осигурят адвокати.

Източници: БНР, btvnovinite.bg

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com