Новият сезон на “Домът на дракона” започна в HBO Max – nixanbal
„Домът на дракона“ се завръща с дългоочаквания си 3-ти сезон, в който войната за Железния трон навлиза в решителна фаза и заплашва да промени съдбата на Вестерос.
Феновете на вселената на “Игра на тронове” днес могат да заредят пуканките за домашна кино вечер, защото започна трети сезон на сериала “Домът на дракона”.
Базиран на романа “Огън и кръв“ на Джордж Р. Р. Мартин, сериалът, който се развива 200 години преди събитията от феномена „Игра на тронове“, разказва историята на дом Таргариен. Новият сезон на „Домът на дракона“ продължава историята в момент, в който дълго назряващото напрежение в дома Таргариен прераства в опустошителната война за Железния трон.
След години на интриги, съюзи и предателства, съперничеството между Ренира Таргариен и Егон II Таргариен навлиза в решаваща фаза. Сега, когато могъщите домове са принудени да изберат страна, Вестерос се оказва въвлечен във война с грандиозни битки по суша и море, зрелищни дуели между дракони и напрежение, които ще променят съдбата на Седемте кралства.
Първи епизод на трети сезон вече е в стрийминг платформата HBO Max, а в 21 часа може да се гледа и по HBO.



Post Comment