Зарежда се...

Победителка в „Ергенът“: Благодарна съм, че се опазих от корекции

Победителка в „Ергенът“: Благодарна съм, че се опазих от корекции

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

„На 26 години съм. Благодарна съм, че се опазих от корекции. И съм напълно естествена. Нямам нито филъри, нито се боядисвам. Напълно натурална съм.“

Това признание направи първата победителка в „Ергенът“ Виктория Капитонова. Рускинята вярва, че корекциите за една жена не са наложителни. А просто прищявка, което според нея е грешно решение.

Дали като стане на 40, тя ще мисли така, ще разберем.

 

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com