Зарежда се...

Постекоглу: Надявам се след 2-3 години още да съм в Тотнъм – Футбол свят – Англия

Постекоглу: Надявам се след 2-3 години още да съм в Тотнъм – Футбол свят – Англия

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Мениджърът на Тотнъм – Анге Постекоглу, засипа с похвали своя отбор след победата над Ливърпул с 1:0 в първи полуфинал за Купата на Лигата. Сред най-добрите на бяха 18-годишните Лукас Бергвал и Арчи Грей, както и 21-годишният вратар Антонин Кински, който дебютира за „шпорите“. Австралиецът не скри, че се надява още дълго да е в Тотнъм – поне в следващите зве.три години.

Шведът Бергвал вкара единствения гол в мача, а Кински спаси няколко чисти положения. Грей също направи много качествен мач, въпреки че бе използван като централен защитник, а това не е неговата позиция.

„Кински направи блестящ дебют. Фантастичен. Още когато говорих с него преди мача, усетих, че в него има завидна увереност за годините му. Пуснах го срещу може би най-добрия отбор в света, при това в полуфинал, и той се справи великолепно. В негово лице имаме отличен вратар, който перфектно ще пасне на стила ни.

Щастлив съм, че Бергвал и Грей са част от нашия отбор и се надявам след две-три години още да съм тук, за да използвам максимума от таланта им. Няма да съм щастлив, ако друг получи тази възможност. Не сме постигнали нищо, но мисля, че само усещането да вземеш победа срещу топ опонент в голям мач е страхотно, наистина съм доволен от всички”, каза Постекоглу.

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com