Зарежда се...

Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче на 18 години

Убиецът от Угърчин наскоро излязъл от затвора, ревнувал бившия си от момиче на 18 години

Не бъди безразличен, сподели статията с твоите приятели:

Версия, че причината за убийството в дома за социално слаби е заради гей ревност, разследва МВР. Задържаният, наръгал млад мъж и жена, е бивш затворник, наскоро излязъл след излежаване на присъдата си. 

Преди да влезе зад решетките бил гадже с 27-годишния мъж. Докато бил в затвора обаче той започнал връзка с момиче. Двамата са открити наръгани с нож с дома за социално слаби. Смята се, че убиецът е отишъл да търси сметка на двойката и така се е стигнало до убийствата. 

На мястото на трагедията е открит труп и на 15-годишно момиче. То е братовчедка на убитата млада жена. По нейното тяло няма видими следи от насилие. Тя страда от епилепсия и е възможно да й е прилошало от гледката и затова да е паднала от терасата.

Скандалът между тримата се е разиграл тази нощ, а убиецът е заловен малко по-късно.

По данни на полицията в домовете за социално слаби често се стига до скандали, които рядко се докладват. 

24 часа

Последвайте нашият Telegram канал! Натиснете тук

Коментари

коментари

Post Comment

You May Have Missed

www.faktibg.com