Мария Лалева: „Благодаря“ е най-силната молитва
Мария Лалева сподели какво мисли за вълшебната думичка „Благодаря“, която празнува своя ден на 11 януари.
„Имам всички причини под това небе да изричам “благодаря” непрекъснато.
Защото “благодаря” е повече от “обичам те”.
Защото “благодаря” може да промени посоката, очите ти, мислите ти.
Защото “благодаря” не може да съдържа страх и нужда.
Защото “благодаря” е най-силната молитва.
Защото “благодаря” е кръстопътят на любовта и осъзнаването на всичко красиво и светло, което получаваш и което носиш в себе си, за да дадеш отново.
Защото “благодаря” е онази свещена дума на душата, която звучи, когато всички други думи притихнат.“
Материалът Мария Лалева: „Благодаря“ е най-силната молитва е публикуван за пръв път на Животът е любов.



Post Comment