Трагедия: футболист се удави във Франция
Футболистът на френския Гингам – Кензо Кийс, се удавил в река Рона близо до Лион, съобщават медиите в страната. 21-годишният бивш играч на Лион и Сент Етиен веднага бил откаран в болница, откъдето не могли да направят нищо.
Инцидентът е станал в район, където плуването е забранено, а Кийс е влязъл във водата с двама приятели, за да се разхладят от голямата жега. Те били повлечени от силно течение и само единият успял да се измъкне. Другият бил реанимиран и откаран в болница в стабилно състояние.

Добави ни в предпочитани източници в Google



Post Comment